Ulefone Armor - короткий огляд

Огляд нового і потужного протиударного смартфона Ulefone Armor.
Бренд Ulefone
У 2017р очікується багато новинок серед захищених смартфонів. Будуть нарешті з'являтися нові функціональні смартфони з повноцінною захистом, на яких можна і пограти і з якими можна подорожувати. Напевно, слідом за Blackview, яка вже випустила три захищених смартфона, будуть з'являтися захищені смартфони і від інших брендів. Одним з таких смартфонів є Armor від компанії Ulefone.
Китайський виробник мобільних телефонів, Ulefone відомий вже давно, і позитивно себе зарекомендував на ринку Європи і Китаю, і модель Armor це його перший захищений смартфон.
Комплект постачання
Armor ( в перекладі з анг. - броня, захист) поставляється з кабелем USB, маленькою викруткою і перехідник для навушників. Пара нюансів - зарядний пристрій має параметри 5W ( 5V/1A), що дає можливість швидко заряджати гаджет. Кабель USB має подовжений штекер, що є нормою для протиударних смартфонів.
Корпус Ulefone Armor
Зазвичай захищені смартфони мають товстий корпус, але корпус Armor тонше, ніж очікувалося, близько 11 мм. Корпус в основному зроблений з гуми та пластмаси ( TPU/полікарбонат) з наявністю металу на дні корпусу. Корпус вселяє довіру і переживати про його захищеності не варто.
Зі слів виробника Ulefone Armor перевершує рівень захисту IP68 в плані вологозахищеністю. Він може бути занурений у воду більше 30 хв на глибину 1,5 метра без пошкодження, а це додаткові 300 МБа атмосферного тиску, який може витримати цей смартфона.
Гідроізоляційні властивості досягаються за рахунок вологонепроникних спеціальних динаміків і мікрофонів, і гумових прокладок під камерою і механічними клавішами.
Armor перед випуском з заводу проходить близько 20 тестів. На виробництві він витримує різні удари, кидки, занурення у воду, пісок, бруд. Компанія Ulefone стверджує, що модель Armor буде працювати при різниці температур від -40С до +80С.
Порти і кнопка включення розташовані у верхній частині, і всі технологічні роз'єми приховані гумовими заглушками, окрема кнопка камери і кнопка SOS знаходиться праворуч. Особливість Ulefone Armor є механічні клавіші під екраном, це дає можливість керувати телефоном навіть в рукавичках.
Технічні характеристики Ulefone Armor.
Ulefone не розчарує своєю начинкою навіть вимогливого користувача, адже Armor отримав 8-ядерний процесор Mediatek MTK6753, що працює на частоті 1,3 ГГц. Це, звичайно, не самий-самий сучасний процесор, але його потужності вистачить навіть для сучасних ігор. Не пожаліли і оперативної пам'яті - все таки 3 Гб RAM нонсенс для захищеного смартфона. Вбудованої пам'яті 32 гб, з яких спочатку доступно 25-26 Гб. Вбудовану пам'ять можна розширити картою MicroSD.
Дисплей має розмір 4,7 дюйма з роздільною здатністю HD з щільністю пікселів 312ppi. Інші технічні характеристики: Android 6.0 з фірмовою оболонкою, підтримка двох сім-карт, NFC, Wi-Fi, FM-радіо і основна 13 мП камера.
Радує наявність ємного акумулятора на 3500 мАч, який пропрацює два дні при середньому використанні або до 300 годин в режимі очікування. Також варто відзначити весь 193г, зазвичай захищені телефони важать більше.
Висновок про Ulefone Armor
В ніші захищених смартфонів поступово з'являються нові гравці і новинка в особі Ulefone Armor - це пристойний захищений смартфон із потужною функціональністю Armor коштує не багато більше, ніж звичайний смартфон з аналогічними характеристиками, але без захисту, так що вибір за вами потрібна вам захист? Якщо потрібна, то до Ulefone Armor варто придивитися.
В особі конкурентів виступає випущений у травні 2016г. Blackview Bv6000, якщо не враховувати Samsung Galaxy S6 Xcover, який на порядок дорожче. В принципі, Blackview BV6000 має трохи більш ємний акумулятор і більш потужний процесор, але й коштує дорожче.
Ulefone Armor варто найменше, серед захищених смартфонів з 3 Гб оперативної пам'яті і повноцінного захисту IP68, так що це модель підійде тим, хто хоче сьекономіть до 500гр